اولین کمیسیون تخصصی همایش بین المللی مطالعات تطبیقی اخلاق در اسلام و مسیحیت برگزار می‌شود

جمعه, 20 بهمن 1402

اولین کمیسیون تخصصی ذیل همایش بین المللی مطالعات تطبیقی اخلاق در اسلام و مسیحیت در مجمع جهانی اهل بیت(ع) برگزار خواهد شد.

اولین کمیسیون تخصصی همایش بین المللی مطالعات تطبیقی اخلاق در اسلام و مسیحیت برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه رسمی اطلاع‌رسانی مجمع جهانی اهل بیت(ع) ـ اولین کمیسیون تخصصی ذیل همایش بین المللی مطالعات تطبیقی اخلاق در اسلام و مسیحیت با دو موضوع به همت مجمع جهانی اهل بیت(ع) و نهادهای دیگر در شهر قم برگزار می شود.

این کمیسیون در بخش اول با موضوع اخلاق جنگ و صلح از منظر اسلام  و مسیحیت با مشارکت اسقف مالخاز سونگولاشویلی اسقف اعظم رهبر باپتیست های گرجستان و استاد الهیات تطبیقی دانشگاه دولتی ایلیا گرجستان و آیت الله احمد مبلغی رئیس شورای دین پژوهان است.

کمیسیون در بخش دوم با موضوع سیره اخلاقی حضرت فاطمه(س) و حضرت زینب(س) و حضرت مریم(س) در اسلام و مسیحیت با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر مهدی علیزاده رئیس قطب اخلاق خانواده و سبک زندگی دفتر تبلیغات و کریستوفر پاول کلوهسی، کشیش کلیسای وست مینیستر لندن و استاد موسسه پاپی مطالعات عربی-اسلامی در رم ایتالیا خواهد بود.

این کمیسیون در روز ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ از ساعت ۸:۴۵ الی ۱۲:۳۰ در مجمع جهانی اهل بیت علیهم السلام به آدرس قم بلوار جمهوری نبش کوچه ۶ برگزار می گردد.

علاقه مندان برای دنبال کردن این کمیسیون به صورت زنده می توانند از طریق این لینک استفاده کنند.

 

e5d336b9-97a2-4757-a2c7-d133ef07b2301.jpg

نظر دهید

شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

مجمع جهانی اهل‌بیت (ع)

مجمع جهانی اهل‎بیت(علیهم‎السلام)، به عنوان یک تشکل جهانی و غیردولتی، از طرف گروهی از نخبگان جهان اسلام تشکیل شده است. اهل‎بیت(علیهم‎السلام) به این دلیل بعنوان محور فعالیت انتخاب شده‎اند که در معارف اسلامی در کنار قرآن، محوری مقدس را که مورد پذیرش عامه مسلمین باشد، تشکیل می‎دهند.
مجمع جهانی اهل‎بیت(علیهم‎السلام) دارای اساسنامه‎ای مشتمل بر هشت فصل و سی و سه ماده است.

  • ایران - تهران - بلوارکشاورز - نبش خیابان قدس - پلاک 246
  • 88950827 (0098-21)
  • 88950882 (0098-21)

تماس با ما

موضوع
ایمیل
متن نامه
2-2=? کد امنیتی